Airdrop Bülteni: Zapper Nedir? Adımlarla Airdrop Katılım Şartları, Maliyeti ve BitMetre Puanı

Airdrop Bülteni: Zapper Nedir? Adımlarla Airdrop Katılım Şartları, Maliyeti ve BitMetre Puanı

Paylaş
Share

Güncel ve potansiyel airdrop’ları incelediğimiz Airdrop Bülteni’ne hoş geldiniz! Potansiyel Zapper Airdrop’unu detaylıca incelediğimiz bu sayıda projenin kendisini sizler için tanıtıyor; zorluk, katılım masrafı ve büyüklük gibi birçok kriterde puanlıyor ve nasıl katılım sağlanacağını basitçe anlatıyor olacağız!

En çok tercih edilen DeFi protokollerindeki pozisyonlarınızı tek yerden kontrol edebildiğiniz, kendi NFT’leri ve Zap adında, işlem fee’lerini, süresini ve karmaşıklığını düşüren bir sisteme sahip olan Zapper, gamificated sistemlerinde ikinci sezona geçtiler.

Bitmesine 95 gün olan bu sezon boyunca günlük ve haftalık görevleri tamamlayarak tecrübe puanı biriktirerek NFT’ler kazanabilirsiniz, ve bunun yanı sıra swap, pool ve save işlemleri yapanlara airdrop verme potansiyelleri de mevcut.

Zapper Nedir?

Zapper, Ethereum’daki en çok tercih edilen DeFi protokolleriyle ve bazı başka blok zincirle etkileşim kurup pozisyonlarınızı yönetmenizi tek bir arayüz üzerinden yapabilmenizi sağlar.

Aynı zamanda Zapper, birden fazla protokol arasında geçiş yapmak ve çok sayıda işlem gerçekleştirmek yerine, Zapping adını verdikleri bir sistem ile her şeyi tek seferde yapmanızı sağlar ve bu da sizin işlem ücretlerinden ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Kısaca Zapper, hangi tecrübe ve beceri seviyesinde bir kullanıcı olursanız olun, sizlere kolay, anlaşılır, hızlı ve düşük ücretli bir DeFi deneyimi sağlar.

Zapper’ın Rekabetsel Avantajları

Bültenimizin bu kısmında ele aldığımız projenin, alanındaki diğer projeler karşısında ne gibi farklılıkları ve avantajları olduğundan bahsedeceğiz.

 • Ardışık zincirleme işlemler yapmak yerine Zap ile işlem yaparak birden fazla kez fee ödemekten ve zaman kaybetmekten kaçınmayı sağlayan sistem,
 • En çok tercih edilen DeFi protokollerindeki pozisyonlarını tek bir ara yüzden kontrol edebilme imkanı sağlaması,
 • Exchange, pool, yield farming ve save gibi çok farklı işlemleri tek platformdan yürütebilme.

Zapper Airdrop’una Katılım Adımları

Zapper Airdrop’una katılmak istiyorsanız, yapmanız gerekenler adım adım şu şekildedir:

 • MetaMask cüzdanınızı (veya hangi cüzdanı kullanıyorsanız onu) Zapper.fi web sitesine bağlayın,
 • Soldaki kategorilerden Exchange sayfasını seçin,
 • Bu sayfada istediğiniz ağı ve coinleri seçerek swap yapın,
 • Soldaki kategorilerden Pool’u seçin,
 • Bu Pool’lardan hangisine katılmak istediğinizi seçin ve seçtiğiniz Pool’a bir miktar coin yatırın,
 • Soldaki kategorilerden Save’i seçin,
 • İstediğiniz coinin sağındaki Deposit butonuna tıklayarak bir miktar coin alın.

Zapper Airdrop’una Tahmini Katılım Masrafı

Bütün veriler göz önünde bulundurulduğunda, katılımın toplam maliyeti $1’dır (Matic ağı baz alınmıştır). Masraf kalemleri ise şu şekilde:

 • Exchange fee: $0.1
 • Pool: $0.5
 • Deposit: $0.4

Zapper’ın BitMetre Puanı

BitMetre, sizlerin bu projeyi tek bakışta değerlendirebilmesi için tasarladığımız bir puanlama sistemidir. BitMetre’nin ne olduğu ve puanlama ölçütleri için ilgili yazımızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Katılım İçin Yapılacak Maliyet: Düşük Maliyet (0.9 puan)
Katılımın Zorluğu: Orta-Kolay (0.7 puan)
Projenin Büyüklüğü: Oldukça Büyük (0.8 puan)

BitMetre Puanı: 2.4 / 3.0

Airdrop Bültenlerimiz ile daha fazla Airdrop fırsatından hızlı ve detaylıca haberdar olmak için bizi takip edebilirsiniz. Ayrıca Bitcoin, Ethereum, NWC ve AVAX gibi çok daha kripto para dünyasını takip edebileceğiniz bültenlerimizi, anlık olarak Twitter hesabımızdan da duyuruyoruz. Takipte kalmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın!

BitBülten ve içerikler ile ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize abone olun.

BitBülten ve içerikler ile ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize abone olun.