NFT Library #0 Başlangıç ​​Sayısı

NFT Library #0 Başlangıç ​​Sayısı

Paylaş
Share

Türkiye’nin ilk ve tek NFT haber bültenleri hoş geldin!

NFT Bülteni

Nifty’s Inc. yeni NFT platformu oluşturmak için Warner Bros ile anlaştığını duyurdu. Warner Bro ile sistemler’in, Nifty’in çok sayıda NFT koleksiyonunu gerçekleştirilmesinin düşünüldüğü düşünülmektedir. Şirketin duyurusuna Gore koleksiyonda gelecekteki bir film Olan  ‘Space Jam: Yeni Bir Legacy’den  karakterler Yer Almasi planlanıyor.

Pace Gallery, Christiana Ine-Kimba Boyle’un yöneteceği yeni bir NFT platformu kuruyor . Platform Eylül ayında gerçekleşecek, önce 84 dijital olacak Lucas Samaras’ın baskısından oluşan bir seri satılacak. Projenin amacı galerinin temsil ettiği bir destek olacak bir platform oluşturabilmek. Ayrıca galeri sadece dijital değil, onun eseri için kripto para ödemesi kabul edilecek.

NFT eğitim amaçlı genel gibi görünen, genel olarak bunların dışında olduğunu söylüyor; aktif cüzdanların sayısı ve günlük ortalaması bir önceki çeyreğe göre %111,46 ve %151,89 arttı.

NFT’nin anlatımı, 2020’nin ilk bakışlarından sadece 13’in ilk milyon 2,5 milyon 2021’den katılacak.

Türk mühendisler NFT teknolojisini içeren Timeandspacetraveller (uzay ve yolcusu) isimli bir proje avantajı . Ekip, 365 günün dakikasını NFT’ye ulaşarak dijital dünyada bir ilki gerçekleştirme hedefinde. Kişiler satın alacaklar kısa sürede alacakları yakınlarının, videolarını yükleyebilecekler.

Biricik NFT Sözlüğü

Simge Nedir?

Özel bir sanal para birimi Tokenını kripto para biriminin nasıl adlandırıldığını veya ifade eder. Bu Tokenlar, kendi bloklarında bulunanlar değiştirilebilen ve takas edilebilir eşyaları veya yardımcı ürünleridir. Token, var olan bir blokzincirde bulunan birim değerdir. Token’ların kendi blokzincirleri yoktur, mevcut bir kripto para biriminin blokzincirine bağımlı olurlar. Token’ların birimine sahip, bu değer alınıp satılabilir. Değer, madeni para puan, sertifika, oyun içi inceleme vb. olabilir.

Kaynak: Investopedia.com

NFT & DeFi Topluluğu/Proje Gelişmeleri

DeFi gösterim BSC’de sahneye hakim olduğu doğrudur; Ancak, NFT ve oyunlar yavaş yavaş ilerliyor. Örneğin, NFT’ler ve ilgili pazar yerleri, önceki çeyrler ve ilgili pazar yerleri, önceki çeyrler ile ilgili 2. görete 123 milyon dolar üretti.

Ethereum tabanlı NFT platformu Sorare 532 milyon yeni yatırım fonu aldı. Bu yatırımblağı Fransa’nın teknoloji endüstrisi bölümü en büyük yatırım fonu olmuş oldu. Bu fon ile dürüst bir dürüstlük okulunun projesinin olması bekleniyor.

NFT toplulukları için sanal bir olan NFT toplulukları için gerçek bir olan NFT’in yaratıcısı Provenonce, sanal yaratabileceklerinin kitlelere milyoner olmak için 4.4 dolar bütçede kalacak.

Mizahi içeriklerinin yer aldığı popüler sosyal medya platformu 9GAG, ilk NFT’sini duyurdu. 9gag, “In Meme We Love” isimli NFT’sini açık artırmaya çıkardığını Heyecan hesabından paylaştı .

NFT Market Verileri

2021 Blok Zincirlerindeki USD Cinsinden NFT Satışlarının Hacimleri

Kaynak: DappRadar

2021 Yılının 2.Çeyreğindeki En Yüksek Satış Değerine Sahip NFT’ler

Kaynak: DappRadar

Video

İletişim

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter| TelegramLinkedin

BitBülten ve içerikler ile ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize abone olun.

BitBülten ve içerikler ile ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize abone olun.