Haftalık NewsCrypto (NWC) Bülteni #4: Fiyat Analizi, Önemli Haberler, NewsCrypto Academy, Popüler Tweet’ler

Haftalık NewsCrypto (NWC) Bülteni #4: Fiyat Analizi, Önemli Haberler, NewsCrypto Academy, Popüler Tweet’ler

Paylaş
Share

Türkiye’nin ilk ve tek NWC bülteni Haftanın NewsCrypto (NWC) Bülteni‘nin 4. sayısına hoşgeldiniz! NWC yatırımcılarına özel oluşturduğumuz ve bu bülten ile 11 – 17 Eylül arasındaki NWC fiyat analizi, projeyi tanıtıcı bilgiler, destek & direnç noktaları, NWC ile ilgili dikkate almanız gereken haftanın en önemli gelişmeleri, haftanın Türkçe ve Türkçe açıklamarıyla İngilizce analiz tweetleri, bilgiseller ve çok daha fazlası bültenin dördüncü sayısı ile sizlerle!

1. Platform Tanıtımı

Bültenimizin ilk alt başlığı olan bu kısımda NewsCrypto platformuna ait tanıtıcı içeriklere yer veriyor, projeyi basitçe anlatıyor olacağız. Bu hafta NewsCrypto platformunun “Zincirsiz Eğitim” tarafını anlatıyor olacağız.

1.1. Zincirsiz Eğitim

Unchained Education yani Zincirsiz Eğitim, platformda mevcut olan eğitmenlerin blokzincirinin her alanında verdiği eğitimleri kapsar. Bu eğitimler platformun eğitim kısmındakilerden farklı olarak bünyelerine dışarıdan kattıkları eğitimcilerin verdikleri içerikleri kapsar. Bu içerikleri üreten eğitimciler NewsCrypto’ya eğitimci olarak başvururlar. Uzmanlık alanlarını belirtirler. Onaylanırsa yukarıdaki fotoğraftaki gibi uzmanlık alanlarına yönelik eğitimler sunarlar.

Herhangi bir eğitime bastığınızda karşınıza eğitmenle ilgili bilgiler çıkar. Bu bilgilerde eğitmenin isminden yaptığı mesleğe ve uzmanlık alanına kadar bir çok bilgi mevcuttur. Aynı zamanda sağ tarafta eğitmenin sosyal medya hesaplarına ulaşmanızı da sağlar. Böylece eğitimlerden birini okumak ve öğrenmek istediğinizde takıldığınız yerlerde size direkt olarak eğitmene ulaşabilme imkanı sağlar. Böylece kullanıcılar dünyanın bir çok yerinden bünyelerine katılan eğitimcilerle her alanda eğitim alma şansı yakalarlar. Eğitimciler arada 1’e1 canlı ders yaparlar ve bu sayede o konuda çok daha detaylı bir eğitim almanızı sağlarlar

2. NWC Haftalık Fiyat Analizi

Bültenin bu kısmında NWC’nin 11 – 17 Eylül tarihleri aralığındaki fiyat analiz durumu, bu durumların basitçe ne anlama geldiği, geleceğe dair ne gibi sinyaller taşıdığını “öznel” bir yorum ile sunuyor olacağız.

NWC geçtiğimiz haftalarda Bitcoin’in büyük düşüşünden etkilenmiş ve derin bir düzeltme yapmıştı. Fiyat 1 doların altında günlük kapanışlar yapmayarak hızlı toplarladı. NWC ilk sayılarda gösterdiğimiz boğa kararı bölgesini tekrar direnç bölgesi haline getirdi. Bu bölgenin üstünde günlük kapanış NWC için tekrardan sert bir yükselişin öncüsü olacaktır. Düşüş senaryosu ise 1 doların altında günlük kapanışlar gelmesiyle gerçekleşir. Aksi halde kırmızı bölge geçilir ve hareket başlarsa ilk hedefler mavi çizgilerle gösterdiğimiz fiyat aralıkları olacaktır.

Ana Destek: 1 dolar
Alt Destekler: 0.94 – 0.78

Ana Direnç: 1.12-15
Üst Dirençler: 1.30 – 1.42

3. Haftanın En Önemli NewsCrypto Gelişmeleri

NewsCrypto özelinde, özellikle NWC traderlarını ilgilendiren haftanın en önemli gelişmeleri aşağıdaki gibidir.

NewsCrypto Tiktok’da

Newscrypto sunduğu eğitimsel içerikleri ve internet meme’lerini yayınladığı TikTok kanalına kullanıcılarını davet etti.

Kaynak: NewsCrypto Twitter hesabı

NewsCrypto & Milc Platform Ortaklığı

Newscrypto Milc platformu ile partnerlik duyurusunu yaptı. Birlikte medya biçimlerine yayarak, merkezi olmayan dağıtım sistemleri aracılığıyla kripto odaklı içeriği herkesin kullanımına sunmak için birlikte çalışacaklarını açıkladı.

Kaynak: NewsCrypto Twitter hesabı

NewsCrypto Tahmin Yarışması Düzenlendi

NewsCrypto kullanıcılarına ödül dağıtmak için Bitcoin teknik analiz tahmin yarışması düzenledi. Kullanıcılardan 12 saat içinde belirtilen linke teknik analizlerini post olarak atmalarını istedi. Kazanan kullanıcılara ödülleri dağıtıldı.

Kaynak: NewsCrypto Twitter hesabı

Copy Trade Platformundan İlk Görüntüler

NewsCrypto Copy Trade platformuna ait ilk görselleri video halinde yayınladı. Bunu kutlamak için de postu like ve rt edene ödüller dağıttı. Copy Trade platformunun yakın zamanda çıkması bekleniyor.

Kaynak: NewsCrypto Twitter hesabı

4. NewsCrypto Roadmap

NewsCrypto platformunda kullanıcıları ve traderları ilgilendiren, projenin gelecek planlamasındaki önemli yeni özellikler açıklamaları ile beraber sizlerle.

DeFi Entegrasyonu

NewsCrypto yol haritasında, tüm NWC token sahiplerine açık olacak bir DeFi borç verme ve borç alma platformu mevcut. Bu platform ile NWC sahipleri, başlangıçta NWC’deki teminata dayalı stable coinleri borç alabilecek ve ayrıca pasif gelir elde etmek için stabil coinler ile borç alabilecek. Daha sonra, diğer varlıkların borç verilmesini ve borçlanmasını da sağlamayı hedefliyorlar. Bu ürünü Binance Akıllı Zincirinde yapmayı planlayan NWC ekibi, böylece ücretleri Ethereum üzerine inşa edilen protokollerden kıyaslanamayacak kadar düşük yapmayı amaçlıyor.

Canlı Trade Seansları

NewsCrypto yol haritasında canlı trade ve analiz oturumları yapmayı planladığını belirtmiş. NWC ekibi üyeleri, danışmanları ve diğer teknik analiz uzmanları grafikleri gerçek zamanlı olarak canlı yayında analiz edip izleyicilerden gelen soruları yanıtlayarak onlara hem güncel teknik analiz yardımı yapıp hem de kendi analiz becerilerini nasıl geliştirebilecekleri konusunda değerli bir deneyim sunabilecekler.

5. Trader’lardan Haftanın Başarılı NWC Analiz Tweet’leri

Twitter’da, kripto para traderları tarafından paylaşılan, haftanın en başarılı Türkçe ve (Türkçe açıklamalarıyla) İngilizce NWC analiz tweet’leri sizlerle!

Tartarus Crypto (@TartarusLucifer)

TartarusLucifer bu hafta NWC analizinde direnç bölgesi olan 1.13 bölgesine doğru hareketini sürdürdüğünü ve bu bölgeyi kırarak üzerinde tutunması gerektiğini bizlere aktarmış. Borsa listelenme söylentisi olduğunu ve eğer gerçekleşirse girecek hacim ile yükselişin devam edeceğini düşünmesi gayet makul. 1.13 red yer ise alt destekler test edilebilir.

Pandatrader (@coolpandatrader)

Coolpandatrader bu NWC analizinde önemli destek bölgesi olan 1.09 seviyesi üzerinde tutunması seviyeyi 1.40 ve üzerine taşıyabileceğini bizlere söylemiş. Fiyatın 1.09 altına inmesi demek önce 1.00 seviyesi orası da kırılırsa alt destekler test etmesi olası.

Dr. Money Hunter (@DrMoneyHunter)

DrMoneyHunter bu hafta NWC analizinde fiyatın sıkıştığını 1.10 seviyesi kırılır ise üst dirençler test edilebilir. Fiyat 0.94 altına inerse düşüşün derinleşebilir. Eğer fiyat 1.10 üzerinde kalırsa hedefler 1.20 – 1.45 – 1.63 – 1.80 seviyeleridir.

I.LeonidaS (@ILeonidaSII)

ILeonidaSII bu hafta NWC analizinde önce ki yükselişinden 178 gün sonra golden cross yükseliş sinyali üretildiğini belirtmiş. 0.94 seviyesi önümüzde ki ilk destek bölgesi gözüküyor. Buranın altına düşmediğinde yön yukarı olması muhtemel. Önümüzde ki dirençler sırası ile 1.17. – 1.51 olarak gözüküyor.

Bitcoin Meraklısı (@Bitcoinmeraklsi)

Bitcoinmeraklsi bu hafta NWC analizinde fincan – kulp oluşturduğunu belirtmiş. 1.17 seviyesi kırılır ise 1.30 – 1.38 seviyesini görebilir. 1.07 seviyesi destek olarak gözüküyor. Bu fiyatın altında sarkması durumunda düşüş yönlü hareket gerçekleştirebilir.

MAG COİN (@btc_magazin)

Btc_magazin bu hafta NWC analizinde 1.09 pivot bölge olacağını bize söylüyor. 1.09 üstünde kapanışlar 1.38 seviyesine kadar fiyatı taşıyabilir. Yönün şu an yukarı ve pozitif olduğunu bizlere aktarmış. Uzun vade yatırımcıları için olumlu yönde hareket sergileyeceğini bize göstermiş.

6. NewsCrypto’dan Haftanın En Popüler Sinyalleri

Bültenimizin NewsCrypto platformuna özel bu kısmında, NewsCrypto platformunda birçok kritere bağlı olarak yayınlanan al-sat sinyalleri aşağıdaki gibidir. Bu sinyaller, sizlere en popüler kripto paralardaki al-sat sinyalleri ve oranları konusunda bir bakış açısı sağlar.

Daha fazla sinyal için NewsCrypto platformu içerisinden Basic ve Technicals bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

BitBülten ve içerikler ile ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize abone olun.

Önceki Sayılar

Diğer Bültenler

 • 36 Sayı
 • 35 Tür
 • 44 Sayı
 • 47 Tür
 • 28 Sayı
 • 68 Tür
 • 25 Sayı
 • 48 Tür
 • 36 Sayı
 • 35 Tür
 • 44 Sayı
 • 47 Tür
 • 28 Sayı
 • 68 Tür
 • 25 Sayı
 • 48 Tür
 • 33 Sayı
 • 32 Tür
 • 4 Sayı
 • 7 Tür
 • 0 Sayı
 • 0 Tür
 • 5 Sayı
 • 36 Tür
 • 33 Sayı
 • 32 Tür
 • 4 Sayı
 • 7 Tür
 • 0 Sayı
 • 0 Tür
 • 5 Sayı
 • 36 Tür

BitBülten ve içerikler ile ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize abone olun.